Praca

Dołącz do naszego zespołu

Operator maszyn CNC – do przyuczenia

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi frezarek 3 osiowych CNC,
  • kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej.

Obowiązki:

  • wykonywanie detali wg dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej,
  • obsługa urządzeń pomiarowych.

Oferujemy:

  • pakiet bezpłatnej opieki medycznej,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w zespole młodych specjalistów w bardzo miłej atmosferze,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w nowoczesnej firmie
  • udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach.

Aplikacje wyślij na biuro@maxform.pl

Pracownik Działu Produkcji

Wymagania:

  • zdolności manualne

Obowiązki:

  • przygotowanie i montaż elementów z tworzywa sztucznego,
  • doskonała organizacja pracy własnej,

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w nowoczesnej i stabilnej firmie,

Jesteś zainteresowany współpracą?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

(c) 2022 MaxForm. Wszystkie prawa zastrzeżone. Obsługa: tdutkowski.com