Blistry opakowania

Firma Maxform jest producentem blistrów i opakowań z tworzyw sztucznych. Oferujemy przygotowanie opakowań dla branż takich jak farmaceutyka, elektronika i innych. Jesteśmy w stanie obsłużyć każde zlecenie poczynając od kilkuset sztuk do nawet kilku milionów sztuk. Blister to bardzo tani i ekologiczny sposób pakowania ponieważ idealnie nadaje się do ponownego przetworzenia.

Co to jest blister

Blistry są to opakowania z tworzyw sztucznych wykonanymi za pomocą termoformowania. Dzięki możliwością termoformowania gotowy blister oddaje kształt towaru który ma być w niego zapakowany. Opakowania te mogą być wykonane z różnych materiałów, najczęściej jest to jednak PET.

Zastosowanie blistrów

Podstawowym zastosowaniem blistrów jest funkcja opakowania na gotowy produkt. Często opakowanie blistrowe pełnią funkcję ozdobna i pomagają w ekspozycji towaru na sklepowych półkach. Blistry wykorzystywane są najczęściej do pakowania małych elementów taki jak narzędzi, kłódki, urządzenia elektroniczne, kołki, długopisy. Blistry wykorzystywane są w farmaceutyce, produktach elektronicznych, akcesoriach budowlanych, akcesoriach papierniczych itd. Zastosowań są tysiące, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Możliwości

Jako producent blistrów jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa dowolny kształt opakowania. Tego typu zapytania obsługujemy kompleksowo, od pomysłu, przez projekt formy wykonanie narzędzi i prototypów, dobór materiału, kończąc na pakowaniu i wysyłce gotowych opakowań. Dysponujemy bogato wyposażonym parkiem maszynowym w tym szybką linią do termoformowania. Warto wspomnieć że technologia którą wykorzystujemy umożliwia znakowanie produktów napisami w alfabecie Braile’a. Zachęcamy do składania zapytań do naszego działu handlowego.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

(c) 2022 MaxForm. Wszystkie prawa zastrzeżone. Obsługa: tdutkowski.com