Brodziki do kampera

Maxform to producent brodzików dla kamperów. Produkujemy brodziki na zamówienie, które są idealne dla Twojego RV. Nasze produkty są wysokiej jakości produkowane z materiałów typu ABS, ABS/PMMA i zbliżonych. Dzięki temu będa one służyć wiele lat. Specjalizujemy się w niestandardowych brodzikach, które są specjalnie zaprojektowane, aby idealnie pasowały do Twojego kampera. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są trwałe, więc możesz cieszyć się swoją inwestycją przez wiele lat.

Nasz oferta przeznaczona jest dla firm produkujących kampery i przyczepy kempingowe oraz dla firm zajmujących się przekształcaniem samochodów w kampery.

Technologia i możliwości produkcyjne

Produkujemy brodziki o maksymalnych wymiarach 900x1900mm. Specjalizujemy się w produkcji nisko i średnioseryjnej. Charakteryzuje nas szybkość działania, wszystkie niezbędne kroki do dostarczenia produktu wykonujemy wewnątrz firmy. Zarówno proces projektowy, produkcja czy obróbka finalna jest wykonywana przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Brodzik do kampera producent

Jesteś zainteresowany współpracą?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

(c) 2022 MaxForm. Wszystkie prawa zastrzeżone. Obsługa: tdutkowski.com