Termoformowanie
Wrocław

Od pomysłu do produkcji

Wykonujemy zlecenia produkcji materiałów z tworzyw sztucznych między innymi termoformowanie dla Wrocławia jak i firm z całej polski. Jesteśmy zespołem młodych specjalistów, którzy kreują nowatorskie produkty z tworzyw sztucznych. Działamy w branży od 2009 r. Realizujemy swoje pomysły kompleksowo – od projektu po wykonawstwo. Umożliwia nam to sztab wykwalifikowanych konstruktorów oraz rozbudowany park maszynowy, na który składają się profesjonalne maszyny termoformujące oraz frezarki numeryczne CNC. W naszej pracy wykorzystujemy materiały typu: PVC, PET, PET-ESD, PP, PS, PE, PS-ESD, ABS.

Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy z tworzywami sztucznymi pozwala dobrać surowiec w taki sposób, aby zapewnić optymalne parametry techniczne i sprostać wymaganiom klientów.

Tworzywa używane w produkcji

Technologia i innowacje

Nasi inżynierowie cały czas dbają aby proces technologiczny był na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się we wszystkich gałęziach gospodarki od rolnictwa po medycynę. Zgłoś swój pomysł do nas a my dopasujemy do tego proces produkcji.

Możliwości

Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia do produkcji elementów termoformowanych w Polsce i Europie. Wyszkolona kadra, zespół inżynierów, nowoczesna hala produkcyjna to co gwarantuje sukces twojego produktu. Realizujemy małe, średnie i duże zlecenia. Jesteśmy 100% Polską firmą. Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

(c) 2022 MaxForm. Wszystkie prawa zastrzeżone. Obsługa: tdutkowski.com