Pojemniki transportowe

Możliwości

Jesteśmy producentem opakowań transportowych w postaci kuwet, skrzynek i boxów. Dzięki szerokiemu wachlarzowi materiałów jesteśmy Państwu w stanie zaproponować rozwiązanie szyte na miarę.

Pojemniki transportowe euro

Produkujemy pojemniki transportowe w standardowych rozmiarach (podstawa 600x400mm), które mogą być przewożone na paletach euro. Nasze pojemniki mogą mieć funkcję sztaplowania. W miarę potrzeb możemy zastosować również specjalistyczny materiał np.: ESD. Do naszych pojemników oferujemy również pokrywy z Państwa logo.

Pojemniki ESD

Szczególną grupą pojemników transportowych są opakowania z tworzywa ESD. Tego typu produktu sprawdzą się szczególnie podczas składowania elementów elektronicznych narażonych na uszkodzenia przez niespodziewany przeskok ładunku elektrycznego. Oferujemy opakowania w 100% zabezpieczone przed tymi efektami. Do powyższych pojemników możemy zaproponować również wkłady pozycjonujące ESD z pianki PE. Zabezpieczają one zarówno przed uszkodzeniem elektrycznym jak i przed mechanicznym uszkodzeniem.

Akcesoria

W przypadku potrzeby kompleksowego rozwiązania transportowego możemy również zaprojektować wózki do transportu wewnętrznego wymiarowo dopasowane do pojemników. Takie rozwiązanie wdrożyliśmy z sukcesem w wielu fabrykach. Jesteśmy również w stanie dostarczyć plastikowe palety ESD jako baza do transportu na dłuższe dystanse.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

(c) 2022 MaxForm. Wszystkie prawa zastrzeżone. Obsługa: tdutkowski.com