Formy do betonu

Jesteśmy producentem form do betonu, odlewania dystansów / listew do zbrojenia betonu powszechnie stosowanych w budownictwie. Nasze formy do betonu wykonane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych jak na przykład ABS czy PE. Dzięki zastosowaniu tworzywa formy są elastyczne i pozwalają na długa eksploatację.

Zastosowanie

Produkowane przez nas formy pozwalają na wykorzystanie nadwyżki betonu dostarczonego na plac budowy. Przy użyciu form możemy przygotować dystanse betonowe do wykorzystania przy wykonywaniu szalunku, które w innych warunkach trzeba by było zakupić osobno.

Możliwości i czas realizacji

Nasze możliwości produkcyjne pozwalają na wykonanie form o długości do 180cm długości, o dowolnym kształcie. Posiadamy wiele wzorów dostępnych od ręki, Jeśli potrzebują państwo wykonać konkretny kształt prosimy o przesłanie zapytania ofertowego.

Możemy opracować dowolny kształt dystansów. Jesteśmy w stanie również przygotować inne formy jak na przykład pierścienie, podkładki, w celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

forma do betonu

Jesteś zainteresowany współpracą?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

(c) 2022 MaxForm. Wszystkie prawa zastrzeżone. Obsługa: tdutkowski.com