Wytłoczki plastikowe

Jesteśmy producentem wytłoczek z tworzyw sztucznych. Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia  potrafimy dobrać najlepsze rozwiązanie które zapewni odpowiedni transport oraz składowanie dla wrażliwych komponentów.

Możliwości

W portfolio produkowanych przez nas wytłoczek warto wymienić takie pozycje jak:

  • wkładki transportowe,
  • wkładki pozycjonujące,
  • przekładki transportowe,
  • tacki międzyoperacyjne,
  • tacki przemysłowe,
  • pojemniki transportowe,
  • kuwety termoformowane.

Obecny park maszynowy pozwala nam wykonywać zarówno produkcje nisko i średnio seryjne jak i wysokonakładowe. Produkty możemy wykonać z materiałów jak ABS, PVC, PE, HIPS. W przypadku konkretnych wymagań klienta możemy dostosować kolor jak również właściwości dodatkowe materiału jak ESD, struktura, czy inne właściwości powierzchniowe (np: warstwa TPU poprawiająca przyczepność).

Wypraski plastikowe z tworzyw sztucznych

Elementy te charakteryzują się niską wagą oraz niższym niż przy użyciu tradycyjnych technologii kosztem wytworzenia i uruchomienia produkcji. Szeroki wachlarz tworzyw pozwala nam dobrać materiał wytłoczek idealnie dopasowany do specyficznych wymagań związanych z transportem i składowaniem detali jak na przykład materiał eliminujący ładunki elektryczne – ESD, czy specjalny materiał miękki w dotyku jak np TPU

Zastosowanie

Wytłoczki plastikowe znajdują swoje zastosowanie praktycznie w każdej branży.

Dla branży medycznej można wykonać obudowę do urządzeń medycznych. Dla branży elektronicznej tacki transportowe, tacki międzyoperacyjne, przekładki, tacki kanban, kuwety magazynowe, pojemniki transportowe. Pojemniki plastikowe są spotykane również w przemyśle. Pojemniki przemysłowe do transportu detali, pojemniki zamykane, pojemniki hermetyczne to tylko niektóre z pozycji które możemy zaoferować.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

(c) 2022 MaxForm. Wszystkie prawa zastrzeżone. Obsługa: tdutkowski.com