x

Skontaktuj
się

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nas!

Zadzwoń do nas w godzinach

od 8.00 do 16.00

Tel: +48 58 302 51 99

Kontakt z Działem Handlowym

Tel: 730989639

Sprawdź nas na

Facebook'u !

O nas

Czerpiemy pomysły ze swojej pasji.

O nas

Jesteśmy zespołem młodych specjalistów, którzy kreują nowatorskie produkty z tworzyw sztucznych. Działamy w branży od 2009 r. Realizujemy swoje pomysły kompleksowo – od projektu po wykonawstwo. Umożliwia nam to sztab wykwalifikowanych konstruktorów oraz rozbudowany park maszynowy, na który składają się profesjonalne maszyny termoformujące oraz frezarki numeryczne CNC. W naszej pracy wykorzystujemy materiały typu: PVC, PET, PET-ESD, PP, PS, PE, PS-ESD, ABS.

Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy z tworzywami sztucznymi pozwala dobrać surowiec w taki sposób, aby zapewnić optymalne parametry techniczne i sprostać wymaganiom klientów.

Misja

Naszą misją jest tworzenie  innowacyjnych i nowoczesnych wyrobów z tworzyw sztucznych. Czerpiemy pomysły ze swojej pasji. Aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku, stawiamy na ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy naszej kadry. Jako firma odpowiedzialna społecznie staramy się realizować projekty mające na celu poprawę jakości życia i wparcie ochronny środowiska naturalnego.

Wizja

W dalszej perspektywie rozwoju firmy mamy w planach rozbudowę zakładu produkcyjnego oraz poszerzenie wachlarza usług.  Naturalnym krokiem jest implementacja nowoczesnych technologii i najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku. Dążymy do osiągnięcia poziomu organizacyjnego zapewniającego najwyższą jakość obsługi dla naszych obecnych i nowych klientów.